2018-10-11

Siła wojowniczki

Joga w Warszawie
Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów
Joga Warszawa Powsin
szkoła jogi Warszawa Wilanów
joga dla początkujących Warszawa Wilanów

Siła wojowniczki

Uwolnij się od wewnętrznych blokad i doświadcz głębokiego procesu zmiany w oparciu o metodę Ashtangi oraz jogi stworzonej dla kobiet. 
Intensywny 3-dniowy warsztat wyjazdowy w małej, 12-osobowej grupie pozwoli Ci powrócić do źródeł twojej kobiecości. 

Warsztaty oparte są o zasadę „1% teorii, 99 % praktyki". Wewnętrzna przemiana odbywa się poprzez pracę z ciałem i jego ograniczeniami. Poznacie najlepsze narzędzie, jakim jest Ashtanga oraz autorską praktykę jogi, skierowaną  na poszukiwanie uśpionego potencjału: zmysłowości, twórczości oraz naturalnego zmysłu kobiecej siły i natury. Praktykując regenerującą Ashtangą,  połączycie ruch z oddechem, ciało z duszą i przypomnicie sobie czym jest świadomość ciała. Poranne i wieczorne medytacje oraz smakowanie ciszy pozwolą Wam wyłączyć się i zwolnić tempo życia, by zatopić się we własnym wnętrzu.

TERMIN   11.10-14.10 2018

PROGRAM WYJAZDU
11.10. 2018 - Czwartek
16:00 – powitalny poczęstunek
17:00-18:30 – spotkanie organizacyjne oraz wspólna powitalna praktyka regeneracyjna
18:30-19:30 – kolacja
20:30-21:15 – techniki medytacyjne i medytacja 

12.10  i 13.10 - Piątek & Sobota
8.00 -10.00 – poranna praktyka Ashtanga: wysiłek+ pot+ motywacja (zajęcia prowadzone- stopień zaawansowania w zależności od poziomu grupy)
10:00-11:00 – śniadanie
CZAS WOLNY
14.00-15.00 - obiad
16.00- 17.00  - zajęcia warsztatowe (przygotowanie do wybranych pozycji np. lotosu, navasany, skłonów oraz wzmacnianie mięśni brzucha, rozciąganie, techniki relaksujące i oddechowe, wygięcia do tyłu, pozycje balansowe)
17.15- 18.30 -   praktyka  Fly Goddess
18:30 – 19:30 – kolacja
20.30 – 21.30  -  wykład z filozofii jogi i medytacja , pranayama, joga nidra, w zależności od dnia i nastroju J

14.10  - Niedziela   - wyjazd około 15:00
7.30 -9.00 – poranna praktyka Ashtangi
9:00-10:00 – śniadanie
10:00 – 11:00 – pakowanie
11.00 -12.30 – praktyka  Fly Goddess
13:00-14:00 – praktyka regeneracyjna lub zajęcia warsztatowe
14.00-14.30 - obiad
15.00 - wyjazd
 

Jest to ramowy program wyjazdu. Godziny posiłków lub zajęć/warsztatów mogą przed/w trakcie wyjazdu nieznacznie się zmieniać. Wszystko jest uwarunkowane ilością osób i poziomem grupy oraz naszymi wspólnymi chęciami, potrzebami.

Zajęcia Fly Goddess umożliwiają zniwelowanie napięcia w ciele, likwidację  stresu w umyśle. Unikatowym doświadczeniem będzie uczucie zrzucenia ze swojego ciała i umysłu wielu narosłych przez lata, ograniczających warstw i obudzenie  w sobie silnej, zmsłowej  i zdecydowanej  kobiety.

Podczas trzech dni warsztatowych wydobędziesz z siebie siłę wojowniczki, siłę płynącą z ukrytej i ujarzmionej energii. Uśpionej choć nadal obecnej w twoim ciele: brzuchu, łonie i udach.  Otworzysz zamknięte  drzwi i odbierzesz twoje  jasne światło, które od zawsze należy do twojej kobiecości. Odzyskasz siłę, czar, pewność siebie oraz  niezmąconą wiarę we wszystko co robisz. Wyzwolisz swoją duszę, pozbawiając się obaw i ograniczeń.

Poprzez jogę, mantry i otwierające ciało vinyasy,  wejdziesz w głąb własnej energii i siły twojej najczystszej i najdoskonalszej kobiecości. Tworząc własną ścieżkę, uzdrowisz swoją istotę: wysiłkiem, medytacją, rosnącą  uważnością  i samoświadomością.

W trakcie warsztatów poznasz  siłę swoich bioder, miejsca uśpionej energii, miękkość ud, ich  elastyczność. Pracować będziemy nad otwarciem tego obszaru uwalniając  łagodność, a zarazem zdecydowanie.

Medytacja będzie stałym elementem rozpoczynającym i kończącym każdy dzień. Podczas medytacji zaprosisz do swojego umysłu jasność myśli, usuwając z niego niepotrzebne warstwy jakimi są splątane myśli, osądy i przekonania. Medytacja pozostawia w nas tylko to co istotne. Umożliwia wgląd w siebie, przeskanowanie swojego ciała i kontakt ze swoim ukrytym potencjałem oraz uśpioną kobiecością. Bogini nie pojawia się w was, ona jest, należy tylko dać jej przestrzeń, czas i pożywienie – a siła ta połączy się z wami i odkryjecie się na nowo.

Pranayama będzie doświadczeniem wyzwalającym w was  ogrom  i potęgę oddechu, czyszczącego nasze ciało z toksyn i obciążeń psychicznych. Doświadczeniem wzbogacającym o spokój, równowagę, koncentrację  i pobudzającym płyną, życiową energię,  znaną jako prana.

DLA KOGO

- Dla wszystkich kobiet, zarówno silnych i wiotkich, ale gotowych i chętnych do rozpoczęcia przygody z Ashtanga jogą oraz tych, którzy chcą pogłębić swoją praktykę, poznać nowe narzędzia umożliwiające  spotkanie siebie, jako kobiety- bogini i wojowniczki

- Dla tych, które czują, że zgubiły siebie. Otwartych na ożywcze moce płynące z samego środka kobiecości.

- Dla zawsze młodych duchem i ciekawych doświadczeń i wiedzy, choćby tego, czym są płynne ruchy Vinyasy i jakie zawierają w sobie elementy, co poruszają –( najgłębsze emocje, radosny śmiech, niepochamowany zachwyt etc.. )  

Poziom będzie dostosowany do grupy: Ashtanga zarówno dla  poczatkujących jak i średniozaawansowanych,  zajęcia warsztatowe. Praktyka Fly Goddess będzie również dostosowana do możliwości uczestniczek.

MIEJSCE

W samym środku Zielonych Płuc Polski, w tradycyjnym mazurskim folwarku, daleko od gwaru miasta znajduje się Folwark Miłkowiec.  Jest on położony wśród łąk, pól i lasów, nad niezwykle urokliwą rzeką Szkotówką oraz bobrowymi rozlewiskami. Najbliższa wieś znajduje się w odległości ok. 1,5 km, z daleka od cywilizacji oraz wielkomiejskiego zgiełku. Folwark składa się w kilku wygodnych i klimatycznie urządzonych budynków. Wszystko razem tworzy atmosferę relaksu, uwolnienia się od pośpiechu, ułatwiając przeniesienie uwagi do wewnątrz.  Posiłki wegetariańskie, przyrządzone z sercem i inspiracją różnorodności pór roku, przygotowane  przez gospodarzy z pasją i uważnością.

POKOJE

Do Waszej dyspozycji oddajemy klimatyczne pokoje 2 i 3 osobowe w miejscu inspirowanym miejscowym folklorem, z typowym dla regionu założeniem odwzorowania obiektu i  zachowaniem każdego szczegółu dawnego folwarku. Wyposażenie pokoi również z uwzględnieniem przyjętego kanonu. Meble wykonane według miejscowych wzorców, pokryte rękodziełem i motywami nawiązujących do miejscowej przyrody. Pokoje dla gości znajdują się w obiektach, które swoimi nazwami nawiązują również do założenia folwarcznego.

SALA DO JOGI
Do naszej dyspozycji przez cały okres trwania warsztatów pozostają dwie sale: mała 40 m2 oraz duża  o powierzchni 100m2,

ATRAKCJE W OKOLICY

Gmina Kozłowo, gdzie znajduje się Folwark Miłowiec słynie z dobrze oznakowanych, zróżnicowanych terenowo szlaków rowerowych. Poza tym na  szczególna uwagę zasługują  spławy kajakowe rzekami Wel, Marózką i Łyną. Możliwe są  również przejazdy samochodami rajdowymi na jednym z nielicznych w Polsce, prywatnym odcinku specjalnym po drogach szutrowych, a także przejażdżki bryczką, rekreacyjne jazdy konne we zaprzyjaźnionych z gospodarzami stadninami koni w Dąbrównie i w Napiwodzie.


ADRES

Folwark Miłkowiec
Gołębiewo 9
13-124 Kozłowo


PROWADZĄCA

Olga Passia

Certyfikowany nauczyciel Ashtanga Vinyasa Jogi (RYT 200). Ukończyła kurs nauczycielski u wielu znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Jois, David, Keil, Basi Lipskiej i Beaty Darowskiej. Do 2017 roku mieszkała i uczyła jogi w Londynie, od maja 2017  prowadzi własną szkołę Joga Balans w Powsinie.  W niespełna osiem miesięcy wprowadziła w świat jogi ponad sto osób, które po kursach dla poczatkujących zarażone jogą praktykują z pasji i potrzeby ciała i ducha, wzbogacając swoją wiedzę na regularnych zajęciach i warsztatach ( obecnie podczas szkolenia u Greg Nardi/Florida oraz Faith Hunter/London) Olga jest również dziennikarką, pisarką, projektantką mody, podróżniczką, żoną, mamą, oraz właścicielką psa Toro.

CENA I REZERWACJE:

Do rezerwacji miejsca konieczna jest wpłata zaliczki w wysokości 450 zł.
Cena obejmuje zajęcia, pakiet warsztatowy, wyżywienie oraz nocleg
Miejsce w pokoju 2 osobowy z łazienką 1300 zł/cena za osobę

Miejsce w pokoju 3 osobowym z łazienką 1160 /za osobę
Cena obejmuje cały warsztat jogi z zakwaterowaniem i wyżywieniem

Na wyjazd można wybrać się również z niepraktykującym jogi partnerem, zniżki na pobyt dla tych osób są możliwe po kontakcie mailowym i ustaleniu szczegółów.
W Folwarku Miłkowo mile widziane są także dzieci, jednakże na czas zajęć nie organizujemy opieki nad pociechami, zatem jest to kwestia do rozwiązania we własnym zakresie. Istnieje również możliwość zabierania czworonogów, warunkiem jest ich łatwość adaptacji do nowej grupy osób w których otoczeniu się znajdują oraz łagodność charakteru.

ZALICZKA I ZASADY

Dojazd na miejsce we własnym zakresie.

Jeśli zaciekawiła Cię oferta i chcesz dowiedzieć sie więcej napisz na adres:

olga@jogabalans.pl

lub zadzwoń 

664 060 083

Rezerwacji można dokonać zapisując się na listę mailem olga@jogabalans.pl  oraz wpłacając zaliczkę w wysokości 450 zł. Resztę kwoty należy uiścić  przelewem na konto najpóźniej na 14 dni przed rozpoczęciem wydarzenia lub gotówką w dniu przyjazdu po wcześniejszym uzgodnieniu.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125  Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imię, Nazwisko, „Siła wojowniczki”

Proszę o rozważne decyzje, zaliczka jest bezzwrotna. Uznaje się, że jej wpłata jest równoznaczna z akceptacją oferty oraz udział w warsztatach wyjazdowych, jak i akceptacją programu wyjazdu oraz jego kosztów.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. Uczestnikowi nie przysługuje zwrot jego świadczenia na rzecz organizatora z przyczyn za które Organizator nie odpowiada.

Organizator może odwołać wydarzenie w przypadku jeśli liczba osób będzie mniejsza niż 80% zaplanowanej liczny uczestników.

Zapytania telefoniczne i kontakt:

Olga: 664 060 083

mail:olga@jogabalans.pl

Zapraszam!

Namaste