Kręgi Kobiet

Warsztaty Kręgi Kobiet obdędą się w cyklu czterech spotkań 2 i 16 marca oraz 6 i 20 kwietnia 2018.  Warsztaty poprowadzą Ewa Dąbrowska i Olga Passia. 

 Ewa dzięki znajomości odpowiednich metod pracy z ciałem (ruch, oddech, zmysły), umiejętnie pomoże Wam dotknąć  subtelnych warstw istnienia, jakim wszyscy jesteśmy. Będziemy pracować w małej, zamkniętej grupie - tak byście poczuły się bezpiecznie i mogły otworzyć się na wszystko, co się pojawi podczas pracy w kręgu.

Każde spotkanie ma ustaloną strukturę, pomagającą uczestniczkom “wejść w siebie” i pracować z kolejnymi tematami. Poznamy i nauczymy się używać narzędzi takich jak oddech, medytacja, ruch, doświadczanie zmysłowe, do tego by jak najpełniej poznać i zintegrować wszelkie aspekty swojego ja.

Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów
Joga Warszawa Powsin
joga dla początkujących Warszawa Wilanów
joga dla początkujących Warszawa Wilanów
Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów

Na czterech kolejnych spotkaniach,  poprzez ciało przepracujemy tematy ugruntowania i poczucia własnej wartości, puszczenia i odcięcia wszystkiego tego co już nie służy i odnalezienia swojej siły i powołania.
Nauczymy się czuć i przeżywać emocje, znajdować balans między działaniem i odpuszczaniem, odnajdziemy w sobie pierwiastek żeński i męski oraz źródło swojej mocy, po to, by stawiać odważne kroki na drodze do pełni życia.
Nauczymy się także dzielić ciepłą, wspierającą energią kobiecą.
Po każdym spotkaniu w kręgu będzie możliwość podzielenia się doświadczeniami, swobodnej rozmowy i wymiany wrażeń.


Plan warsztatów

( jest planem ramowym i orientacyjnym, może być modyfikowany przez nauczyciela w zależności od etapu  spotkań oraz energii grupy)

Warsztat rozpoczniemy rozgrzewającą Vinyasą 45 min
Przerwa (około10 min)
Medytacja i techniki oddechowe (około 20 minut)
Połączenie z ciałem - ćwiczenia pomagające wyostrzyć zmysły i “nastroić” się do pracy z wybraną energią (około 15 minut)
Wprowadzenie w temat, mantra/inwokacja (5-10 minut)
Praca z tematem (różnorodne techniki) (około 45 minut)
Wyciszenie i integracja - oddech, medytacja (10 minut)
Podsumowanie w kręgu (10 minut)
Dyskusja, feedback z napojami i małą przekąską (20 minut)

Warsztaty wyłącznie na ZAPISY!                  

Uwaga! Oferujemy tylko 12 miejsc.

                                                                                     
Inwestycja 120  zł      - płatne za każdy warsztat lub 360zł  za całość ( cały cykl to cztery spotkania)   

Rezerwacji można dokonać zapisując się na listę mailem info@jogabalans.pl lub olga@jogabalans.pl oraz wpłacając zaliczkę w wysokości 80 zł w celu zarezerwowania miejsca.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans
W temacie: Imię, Nazwisko, Kręgi kobiet

Wyślij potwierdzenie mailem. Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Ewa Dąbrowska - jest nauczycielką Astanga Yogi i Vinyasy, certyfikowaną przez Yoga Alliance, artystką, konserwatorem, kobietą i matką. Jogę praktykuje od 13 lat (od początku w systemie ashtangi), a od 5 sama uczy innych  tej metody. Pasjonuje ją połączenie i zależność ciała, umysłu i ducha. To, jak podczas pracy z jednym zmieniają się pozostałe elementy całości.  Pragnie działać na rzecz kobiet - budować wspólnotę i wzmacniać energie kobiece w świecie. Ewa pracuje w oparciu o techniki jogi i medytacji tantrycznej, jej główną inspiracją w pracy z kobietami i na rzecz kobiet jest Chameli Ardagh z Awakening Women Institute.

 

Ewa o sobie:

Kilkanaście lat temu byłam klasyczną młodą matką – z mężem, dwójką słodkich maluchów, pasjonującym zawodem odstawionym w kąt i kredytem na mieszkanie…

I im dłużej ją ćwiczyłam, tym bardziej mnie coś mnie w tym idealnym życiu uwierało. Zaczęłam nagle dokonywać kontrowersyjnych wyborów. Mierząc się z własną frustracją, ze strachem i z twardą rzeczywistością, przewracałam kolejne kostki tego idealnego domina, układając swoje życie na nowo.

Dzisiaj jestem dojrzałą, niezależną i pewną siebie kobietą. Kocham moje życie!

Nie twierdzę, że wszystkie moje wybory były słuszne, że zawsze wiedziałam jak postąpić, że byłam odważna i niezłomna.

Przeciwnie – nadal boję się niepowodzeń i samotności. Czasami wpadam w dołek, czasami w Rów Mariański. Zdarza mi się postąpić nieodpowiedzialnie…

Ale mam kontakt ze sobą i umiem wybaczyć sobie swoje błędy. Ufam swojej intuicji. Potrafię poradzić sobie ze stresem, strachem i niepewnością.

Przekonałam się, że joga to nie gimnastyka. To narzędzie, przemiana, droga. Nie wiem dokąd Ciebie zaprowadzi, ale chętnie podzielę się moim doświadczeniem, aby było Ci łatwiej iść.