2019-01-21

Chcesz poczuć wiosnę w ciele?

Chcesz poczuć wiosnę w ciele?

Intensywny kurs dla początkujących Ashtanga Vinyasa Yoga 

Dostosowując się do Waszych potrzeb,  oferujemy specjalną edycję kursu dla początkujących na dwóch poziomach.

Intensywny Kurs dla początkujących Ashtanga I w terminie - 18.02-06.03.2019

Intensywny kurs dla początkujących Ashtanga II w terminie – 11.03-27.03. 2019

W każdym z poziomów mieści się 9 (dziewięć) godzin intensywnej praktyki jogi, każdy z poziomów trwa 3 tygodnie. Spotykamy się dwa razy w tygodniu na 90 minut. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy od 19.15-20.45 

Kurs Ashtanga I przeznaczony jest dla wszystkich osób, które nie znają jeszcze stylu Ashtangi i pragną rozpocząć praktykę w spokojny i bezpieczny sposób. Kurs dla poczatkujących może być doskonałym momentem, aby zadbać o zdrowie, wzmocnić i zbalansować ciało i umysł oraz poświęcić sobie szczególną uwagę oferując oddech, rozciągnięte ciało i spokój wewnętrzny.

Jeśli już miałaś/eś  kontakt, ale  dawno  nie praktykowałaś/eś Ashtanga jogi i chcesz wrócić do znanej Ci praktyki w spokojnym tempie od razu możesz zapisać się na poziom II, ponieważ kursy moża wykupić niezależnie od siebie. 

OPIS KURSU Solidne i szczegółowe przygotowanie do praktyki Ashtanga jogi, pozwoli czuć się uczestnikom pewnie i swobodnie  we własnym ciele. Poznanie  systemu, w którym występuje zestaw pozycji jogi, który po właściwym poznaniu umożliwia każdemu  praktykę indywidualną, w domu, bez wsparcia nauczyciela.  Warunkiem koniecznym jest jednak zrozumienie  zasad wykonywania asan oraz  właściwego ułożenia pozycji z pierwszej serii. 

DOWIECIE SIĘ: Czym jest styl Ashtangi. Skupimy się na prawidłowym ustawieniu ciała w asanach, przede wszystkim stojących, a w module 2 również niektórych asan siedzących. Poznacie sekwencje Powitania Słońca A i B. Zrozumiecie czym są Vinyasy, czyli płynne przejścia pomiędzy pozycjami. Opanujecie własny oddech, czyli nie pozwolicie, byście musieli go łapać, poczujecie jak to jest oddychać głębiej. Opanujecie wybrane i modyfikowane asany z sekwencji końcowej. Poruszymy tematykę jogi w ujęciu holistycznym: ciała, umysłu i ducha. To da Wam podstawy jak praktykować z największymi korzyściami dla siebie.

Dowiecie się też jak praktykujemy jogę poza matą:

a. Yamy (nasze działanie względem innych)

b. Niyamy (nasze działanie względem nas samych).

Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Na kursie po uprzednim zgłoszeniu otrzymacie (do użytkowania w czasie trwania kursu) bezpłatne maty oraz zawsze gorącą herbatę imbirową :)

INWESTYCJA ZA POZIOM ASHTANGA 330 ZŁ

INWESTYCJA POZIOM ASHTANGA II 330 ZŁ

INWESTYCJA ZA DWA POZIOMY przy płatności jednorazowej 560 Zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 12 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 200 zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans pl. lub info@jogabalans.pl.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Kurs dla początkujących

Wyślij potwierdzenie na info@jogabalans.pl