2019-03-10

Wiosenny skowronek-kurs dla początkujących

Wiosenny skowronek- kurs poranny

KURS ASHTANGI DLA POCZĄTKUJĄCYCH "WIOSENNY SKOWRONEK"

INFORMACJE

Kurs dla początkujących Ashtanga jogi –„ Wiosenny skowronek” rozpoczyna się 2 kwietnia, potrwa 4 tygodnie. W kursie  mieści się 8 (osiem) godzin praktyki jogi. Spotykamy się dwa razy w tygodniu na 60 minut. Zajęcia odbywać się RANO we wtorki i czwartki od 7.30-8.30.

Podczas czterech tygodni poznasz czym jest niesamowity system Ashtanha jogi,  obejmujący terapeutyczny zestaw pozycji (asan) z połowy pierwszej serii Ashtanga Vinyasa Yoga. Ashtanga charakteryzuje się płynnymi przejściami pomiędzy pozycjami oraz energetyzującym oddechem. Metoda znana jest na całym świecie dzięki  jej terapeutycznym i uzdrawiającym efektom. Jeśli chcesz sama/sam doświadczyć jej dobrodziejstw dołącz do  kursu, a  rozpoczniesz  swoją praktykę Ashtangi w spokojny i bezpieczny sposób.

OPIS

Solidne i szczegółowe przygotowanie do praktyki Ashtanga jogi, pozwoli wszystkim uczestnikom czuć się pewnie i swobodnie we własnym ciele. Uwaga: umiejętności łatwo dają się przenieść z maty do życia codziennego.

TERMINY

2.4, 4.4, 9.04, 11.4, 16.4, 18.4, 23.04, 25.04

Godzina: 7.30 - 8.30

DLA KOGO

Kurs poranny   dla początkujących, to kurs dla wszystkich którzy ten rodzaj jogi znają dotąd tylko z nazwy albo artykułów w dedykowanych magazynach. Zapraszamy zarówno osoby silne, jak i wiotkie, ale zawsze gotowe i chętne do rozpoczęcia przygody z Ashtanga jogą.

Kurs stworzony jest dla osób, które nie znają jeszcze jogi i chcą wejść na jogową ścieżkę. Jest przeznaczony również dla tych, którzy znają, ale mają dłuższą przerwę w praktyce, czy też chcą pogłębić i odświeżyć swoją wiedzę i umiejętności pod okiem nauczyciela. Dla wszystkich młodych duchem i ciekawych nowych doświadczeń.

PROWADZĄCA

Olga Passia jest certyfikowanym nauczycielem Vinyasa Ashtanga - RYT 200 Alliance. Kurs nauczycielski RYT 200 z potrzeby doświadczenia i serca kończyła dwa razy. Po raz pierwszy świat Ashtangi poznawała pod okiem Basi Lipskiej, a następnie John Scott pomógł jej zdobyć pewność, że jest to praktyka, którą chce się dzielić z innymi. Swoje pierwsze kroki jako nauczyciel jogi stawiała w Londynie. Od tamtej pory wciąż pozostaje w procesie nauki, udoskonalając się u wielu znanych nauczycieli takich jak Manju Jois, Greg Nardi, David Keil, Kino MacGregor, Faith Hunter, David Swenson, Linda Munro. W 2017 założyła szkołe Joga Balans, obecnie Mala Atelier na Mokotowie.


MIEJSCE

Mala Atelier

u. Sandomierska 17

02-567 Warszawa

 

Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Maty do jogi są do dyspozycji w cenie kursu.

INWESTYCJA W KURS 4 TYGODNIOWY 299 zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 12 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 150  zł na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans pl. lub info@jogabalans.pl.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę.

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Wiosenny kurs dla początkujacych 

Wyślij potwierdzenie na info@jogabalans.pl