Rozszerzony kurs dla początkujących - 90 min.

Sezonowe (najbliższy kurs 26 luty 2018)  kursy dla początkujących to jedyne cztery tygodnie  spotkań organizowanych specjalnie dla tych, którzy chcą dołączyć do grup, jednakże mają dłuższą przerwę w praktyce. Kurs przeznaczony jest również dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć praktykę w spokojny i bezpieczny sposób. 
Zajęcia odbywać się będą we poniedziałki i środy od 18:00 do 19.30. Wieczór to czas, kiedy jesteśmy bardziej zrelaksowani i spokojniejsi, dzięki czemu lepiej wdrażamy się w praktykę jogi.
Kurs dla początkujących może być doskonałym momentem, aby zadbać o zdrowie, wzmocnić i zbalansować ciało i umysł oraz poświęcić sobie uwagę oferując oddech, rozciągnięte ciało i spokój wewnętrzny. 

Solidne i szczegółowe przygotowanie do praktyki Ashtanga jogi, pozwoli czuć się uczestnikom pewnie i swobodnie również na innych zajęciach dostępnych dla uczestników już w trakcie kursu. Na którym stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących z sekwencji pierwszej serii. W bardzo dokładny sposób omówimy powitanie słońca, wszystkie pozycje stojące, oraz sekwencję końcową. Nauczymy się prawidłowo i bezpiecznie wykonywać wszystkie asany ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji.

Dowiemy się czym jest Vinyasa i jak prawidłowo oddychać podczas praktyki. 

Zajęcia zaczynamy od prostych łagodnych pozycji, by stopniowo zwiększać ich ilość i poziom zaawansowania. Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

 

ZAPISZ SIĘ

 

Co obejmuje kurs i czego się dowiecie:

Czym jest styl Ashtangi. Wprowadzenie do praktyki pierwszej serii. Skupimy się na prawidłowym ustawieniu ciała w asanach, aż do Navasany

Poznacie sekwencje Powitania Słońca A i B. Zrozumiecie czym są Vinyasy, czyli płynne przejścia pomiędzy pozycjami

Opanujecie całą sekwencję końcową

Poruszymy tematykę jogi w ujęciu holistycznym: ciała, umysłu i ducha. To da Wam podstawy jak praktykować z największymi korzyściami dla siebie.

Dowiecie się też jak praktykujemy jogę poza matą:

a. Yamy (nasze działanie względem innych)

b. Niyamy (nasze działanie względem nas samych).

Opanujecie własny oddech, czyli nie pozwolicie, byście musieli go łapać, poczujecie jak to jest oddychać głębiej.

Joga w Warszawie
Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów
szkoła jogi Warszawa Wilanów
Joga Warszawa Wilanów - Powsin

Na kursie do waszej dyspozycji znajdziecie maty, a także różnorodne ziołowe napoje i herbaty.

INWESTYCJA: 390 zł
 
Cena promocyjna do 10 lutego 350 zł,
 
Ilość miejsc ograniczona ( max 12 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca.
 

Rezerwacji można dokonać wpłacając 150 zł gotówką w recepcji szkoły lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: info@jogabalans pl. lub olga@jogabalans.pl.

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. 

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

 

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans
W temacie: Imie, Nazwisko, Kurs dla początkujących

Wyślij potwierdzenie na info@jogabalans.pl
 

REGULAMIN WARSZTATÓW:
 

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów

3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w Joga Balans