2018-10-21

Listopadowy kurs dla początkujących

joga dla początkujących Warszawa Wilanów
Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów
szkoła jogi Warszawa Wilanów

Listopadowy kurs dla początkujących


JOGA BALANS ZAPRASZA NA LISTOPADOWY KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH

4 tygodniowy kurs dla początkujących Ashtanga  w terminie 14.11- 10. 12.

Podczas  4 tygodni spotkań poznasz czym jest niesamowity system Ashtanha jogi,  obejmujący terapeutyczny zestaw pozycji (asan) stojących z pierwszej serii Ashtanga Vinyasa Yoga. Zestaw asan ułożony został przez Pattabhi’ego Joisa, mistrza z indyjskiego miasta Mysore.

Ashtanga charakteryzuje się płynnymi przejściami pomiędzy pozycjami oraz energetyzującym oddechem. Z pośród wielu odmian jogi Ashtanga stanowi najefektywniejszą metodę, łączącą ciało, umysł i ducha w jedność.  Metoda znana jest na całym świecie dzięki  jej terapeutycznym i uzdrawiającym efektom.

Jeśli chcesz sama/sam doświadczyć jej dobrodziejstw dołącz do kursu listopadowego, a  rozpoczniesz  swoją praktykę Ashtangi jeszcze w tym roku w spokojny i bezpieczny sposób i będziesz mógł kontynuować naukę w naszej szkole po zakończeniu kursu.

Jeśli już miałaś/eś  kontakt z Ashtangą , wrócisz do swojej praktyki w spokojnym tempie.

Spotykamy się dwa razy w tygodniu na 90 minut. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy o godzinie 18:30 do 20.00.

Zaczynamy w środę!

OPIS

Zajęcia zaczniemy od rozgrzewki oraz poznania prostych, łagodnych pozycji, będziemy też uczyć się jak wykonywać Powitanie Słońca A  i B. W dalszej kolejności omówimy i poznamy wszystkie pozycje stojące. Nie zapomnimy również o sekwencji końcowej. Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Solidne i szczegółowe przygotowanie do praktyki Ashtanga jogi, pozwoli wszystkim uczestnikom czuć się pewnie i swobodnie we własnym ciele. Uwaga: umiejętności łatwo dają się przenieść z maty do życia codziennego. 

Na kursie do Waszej dyspozycji i bezpłatnie znajdziecie maty, woda oraz  ziołową herbatę.

TERMIN

Kurs dla początkujących Ashtanga 14..11- 10.12

CENA 440zł

W przypadku płatności do końca października pełnej sumy za kurs, obowiązuje promocja – cena kursu w wysokości 390zł

Ilość miejsc ograniczona ( max 10 osób) Zaliczka jest wymagana w celu potwierdzenia udziału w kursie oraz rezerwacji miejsca

Rezerwacji można dokonać wpłacając 200 zł gotówką w recepcji szkoły lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl 

Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. 

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans

W temacie: Imie, Nazwisko, Kurs dla początkujących

Wyślij potwierdzenie na info@jogabalans.pl

REGULAMIN KURSU

1. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.

2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów

3. W razie nieobecności na kursie, zajęć  nie będzie można odrobić w innym terminie, ani wykorzystać w ramach innych zajęć.

DLA KOGO

Kurs Ashtanga dla początkujących, to kurs dla wszystkich, którzy ten rodzaj jogi znają dotąd tylko z nazwy albo artykułów w dedykowanych magazynach. Zapraszamy zarówno osoby silne, jak i wiotkie, ale zawsze gotowe i chętne do rozpoczęcia przygody z Ashtanga jogą.

Kurs ten dedykowany  jest również  do osób, które miały dłuższą przerwę praktyce lub też chcą ją pogłębić i odświeżyć  pod okiem nauczyciela.

MIEJSCE

Joga Balans

Ul. Dobrodzieja 11

02-998 Warszawa /Powsin

PROWADZĄCA

Olga Passia

Certyfikowany nauczyciel Ashtanga Vinyasa Jogi (RYT 200). Ukończyła kurs nauczycielski u wielu znakomitych i doświadczonych nauczycieli m.in. Johna Scotta, Manju Jois, David, Keil, Basi Lipskiej i Beaty Darowskiej. Do 2017 roku mieszkała i uczyła jogi w Londynie, od maja 2017  prowadzi własną szkołę Joga Balans w Powsinie.  W niespełna osiem miesięcy wprowadziła w świat jogi ponad sto osób, które po kursach dla poczatkujących zarażone jogą praktykują z pasji i potrzeby ciała i ducha, wzbogacając swoją wiedzę na regularnych zajęciach i warsztatach. Olga jest również dziennikarką, pisarką, projektantką mody, podróżniczką, żoną, mamą, oraz właścicielką psa Toro.