6 grudnia- Otwarte zajęcia z Ashtanga jogą

Dołącz do nas w środę 6 grudnia o godzinie 8.30. W tym wyjątkowym dniu zapraszamy na zajęcia gratis! Po zajęciach sam/a zdecydujesz po czy chcesz praktykować Ashtanga jogę w naszej szkole.

Regularne zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek i środę o godzinie 8.30 i trwają do 10.00. Jeśli zdecydujesz się rozciągać ciało i umysł z nami kupując karnet 8 wejść dla siebie, otrzymasz prezent Mikołajkowy- wejście gratis dla Twoich bliskich na dowolne zajęcia do wykorzystania przez 30 kolejnych dni lub 50% zniżki na świąteczny prezent w postaci karnetu 4 wejść.

Nie zwlekaj -dołącz do nas rano w poniedziałki i środy o godzinie 8.30 i aż do 10.00. Przyjdź i praktykuj z nami wspólnie -Pierwszą serię prowadzoną- aż do Navasany.

Konieczne są: chęci, motywacja, znajomość pozycji stojących lub wcześniejszy kontakt z jogą. 

joga dla początkujących Warszawa Wilanów
Joga w Warszawie
szkoła jogi Warszawa Wilanów
joga dla początkujących Warszawa Wilanów
Joga w Warszawie
Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów
szkoła jogi Warszawa Wilanów

Jak wyglądają zajęcia:

Będziesz uczył się z nami Pierwszej Serii pod okiem nauczyciela.

Pierwsza Seria Prowadzona (P.S.P.) to kolejny krok przygotowujący do praktyki indywidualnej (Mysore). Przypomnimy Ci istotne elementy jogi, niezależnie od stopnia Twojego zaawansowania. Sekwencja jest zawsze taka sama i nigdy nie ulega zmianie. Obecność nauczyciela pomaga zachować równe, spokojne tempo praktyki i nie pomylić kolejności asan. Zajęcia te pozwolą Ci uzyskać płynność ruchu, połączonego zawsze z oddechem i nieodzownego w praktyce stylu Ashtanga jogi. Przygotują Twoje ciało i umysł do relaksu, koncentracji i medytacji.  Poznasz również modyfikacje niektórych asan oraz dowiesz się jak przygotować ciało do wykonania nieco bardziej wymagających pozycji, jak np. Marichyasana A, B, C i D.
 

Max ilość miejsc to 10 osób.

Chcesz dołączyć? Nie zwlekaj! Obowiązują zapisy.

Napisz do nas lub zadzwoń info@jogabalans.pl lub tel. 664 060 083


REGULAMIN ZĄJĘĆ

1. Zajęcia otwarte są zajęciami jednorazowymi i tylko wtedy są bezpłatne.
2. Warunkiem uczestnictwa w regularnych  zajęciach jest wykupienie karnetu przed kolejnymi zajęciami.
3. Aby skorzystać z możłiwości otrzymania wejścia gratis na dowolne zajęcia dla swoich bliskich lub skorzystać z 50% zniżki na karnet świąteczny, należy zakupić karnet co najmniej 8 wejść i rozpocząć praktykę w szkole Joga Balans.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej karnetów. Karnety ważne sa przez 30 dni od momentu zakupienia (wyłączając okres Bożego Narodzenia, kiedy dodajemy 7 dni).
3. W razie nieobecności na zajęciach w ramach opłaconego karnetu, zajęć nie można odrobić indywidualnie z nauczycielem. Istnieje możliwość wykorzystania go w ramach innych regularnych zajęć organizowanych  w Joga Balans w danym miesiącu