Ashtanga z Mateuszem Dekerem

Zapraszamy na intensywny warsztat Ashtanga Jogi z Mateuszem Dekerem– nauczycielem autoryzowanym przez KPJAYI w Mysore w Indiach, do nauczania Pierwszej i Drugiej Serii Ashtangi: Yoga Chikitsa i Nadi Shodhana.

Mateusz odwiedził nas po raz pierwszy zimą, a ponieważ warsztaty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ponownie pojawi się w Joga Balans już na wiosnę, w marcu. Warsztat tym razem skierowany jest  dla tych z Was, którzy chcą pogłębić i metodycznie wzmocnić swoją obecną praktykę oraz zrozumieć szczegółowy sposób wykonania asan ( pozycji) od Navasany do końca pierwszej serii łącznie z pozycjami końcowymi tzw. sekwencją końcową.  Jest to doskonała okazja dla osób, które pragną rozpocząć niezwykłą praktykę Mysore w domu w spokojny i bezpieczny sposób wykonując całą pierwszą serię.

Joga Warszawa Powsin
Joga kręgosłupa Warszawa Wilanów
Joga Warszawa Powsin

Warsztaty rozpoczniemy dynamiczną Ashtanga jogą, następnie przejdziemy do wykładu na temat historii i filozofii jogi, który pozwoli lepiej zrozumieć znaczenie systemu Ashtanga Vinyasa Jogi. Omówione zostaną podstawowe pojęcia funkcjonujące w prezentowanej metodzie, a także ich znaczenie i obecność  w obrębie filozofii indyjskiej.

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się:

1.  Jak dostosować praktykę do własnych możliwości i ograniczeń, poznają modyfikacje pozwalające na dostosowanie praktyki do swoich aktualnych możliwości, by świadomie i bezpiecznie wykonywać następujące po sobie sekwencje asan.
2. Praktyka w stylu Mysore – praktyka indywidualna ze znajomością całej serii.
3. Czym jest filozofia jogi, skąd pochodzi jakie ma korzenie oraz jak na przestrzeni czasu ewoluowała, by dziś dotrzeć do nas w obecnej formie.


Plan warsztatów:

SOBOTA (10 marca 2018)
10.00 – 11:30 – Pierwsza Seria Prowadzona  około 1.30 h

11.30-11.45  - przerwa na odświeżenie i napój odświeżający
11:45 – 13.45 – cześć techniczna - Zajęcia warsztatowe. Szczegółowe omówienie pozycji  od Navasany do końca serii łącznie z sekwencją końcową. Modyfikacje i ułatwienia. Szczegółowe omówienie vinyasy latającej – czyli przeskoku do przodu oraz do tyłu pomiędzy pozycjami siedzącymi.

13.45-14.15 przerwa na lekki wegański posiłek

14.15- 15:45 wykład „Podstawowe zagadnienia filozofii jogi” kluczowe dla myśli indyjskiej zagadnienia i koncepcje, co ułatwi zrozumienie celu praktyki jogi. Dyskusja.

Inwestycja 265 zł

Max ilość miejsc: 14

 PROMOCYJNA CENA!!!  - 225 zł do 18.02.2018 r.

Oraz 265 zł przy płatności po 18.02.2018 r.

Rezerwacji można dokonać wpłacając 100 zł gotówką w recepcji szkoły lub na konto po uprzednim zapisaniu się na listę uczestników mailem: olga@jogabalans.pl . Zaliczka podlega zwrotowi jedynie, jeżeli ostatnie wolne miejsce zostanie uprzednio zarezerwowane przez inną osobę. 

Reszta kwoty płatna gotówką na miejscu przed zajęciami.

Konto: ING Śląski 64 1050 1025 1000 0090 9611 6125

Właściciel: Joga Balans
W temacie: Imię, Nazwisko, Ashtanga z Mateuszem

Wyślij potwierdzenie na olga@jogabalans.pl
 

 

REGULAMIN WARSZTATÓW:
 

1.Warunkiem uczestnictwa w warsztatach/kursach jest dokonanie pełne opłaty przed wydarzeniem.
2. W razie rezygnacji z uczestnictwa nie dokonujemy zwrotów opłaconych wcześniej kursów/warsztatów.
3. W razie nieobecności na warsztatach/kursach opłaconego karnetu nie można wykorzystać w ramach innych wydarzeń organizowanych  w Joga Balans
4. Plan warsztatów może ulec nieznacznej modyfikacji podczas trwania wydarzenia, w zależności od energii grupy i jej możliwości. Ramy czasowe pozostają te same.