Jak zacząć ćwiczyć

Jeśli nie masz pewności, jaki rodzaj jogi byłby najlepszy dla Ciebie, napisz do nas lub zadzwoń. Pomożemy Ci ustalić Twoje indywidualne potrzeby i zdefiniować cele.

Możesz też po prostu przyjść na każde zajęcia. Zaplanuj kilka minut przed rozpoczęciem zajęć by porozmawiać z nauczycielem o swoich ograniczeniach ciała i o tym, czego oczekujesz od jogi. Liczba uczestników w naszym studio jest celowo ograniczona (max do 10 osób) po to, by nauczyciel mógł poświęcić wszystkim czas i uwagę. Pomóc Ci wejść w pozycję, wytłumaczyć ustawienie ciała, zrozumieć anatomiczne ograniczenia i zasady układania się ciała w pozycji, a także poznać Twoje ciało i poprowadzić je na ścieżce rozwoju. Nieduże grupy pozwalają nauczycielowi nawiązać kontakt z uczniami, także dają przestrzeń i czas by korygować pozycje. Jeśli mimo wszystko na zajęciach nie będziesz czuł się komfortowo, porozmawiaj z nauczycielem o tym. Może okazać się, że w Twoim przypadku lepsza będzie inna metoda, nauczyciel zaś będzie w stanie polecić Ci zajęcia i metodę, która bardziej przypadnie Ci do gustu. 
Oferujemy różne typy lekcji jogi dostosowane do Twoich potrzeb. Bez względu na twoją zdolność, dopasowany styl nauczania jest zrelaksowany, a jednocześnie będzie wyzwaniem dostosowanym do twoich oczekiwań i możliwości.

Joga Balans
ul. Sandomierska 17
02-567 Warszawa