Atelier Joga Balans

Atelier Joga Balans

Atelier Joga Balans to autorski program 12 tygodni praktyki, medytacji, dyskusji i wymiany energii z pracy w niezwykłej, kameralnej grupie. Są to zajęcia ukierunkowane na kręgosłup, oddech i budowanie siły oraz elastyczności. Atelier to więcej niż grupa w której uczestnicy spotykają, by oddać się ćwiczeniom ciała. Joga to nie sport i właśnie w Atelier poczujesz, że Twoja praktyka jogi nie ogranicza się jedynie do asan, ale wychodzi daleko poza tą sferę. Tu razem medytujemy, praktykujemy, ćwiczymy techniki pranayam i oczywiście dyskutujemy

W ramach Atelier oferuję dwie grupy zajęć: Ashtanga II i Terapia Jogą. Program obejmuje 12 tygodni, bo dopiero po takim okresie w pełni poczujesz wielowymiarowe efekty jogi. Twoje ciało, duch i umysł podziękują Ci za ten czas.

Warunkiem dołączenia do grupy Ashtanga II jest znajomość minimum połowy pierwszej serii Ashtanga jogi.  Grupa spotyka się o godzinie 18.30 -20.00. Do grupy Terapia Jogą zapraszam wszystkich, również  początkujących, jednak gotowych na regularność i świadomych, mentalnego -wyzwania jakim jest joga. Grupa poranna spotyka się o 9.30-11.00 - skupiamy się na jodze ogólnej, terapii jogą / joga kręgosłupa oraz Vinyasach  (zajęcia ukierunkowane na oddech i budowanie siły oraz elastyczności).

Atelier 2018 to program na okres 12 tygodni, od 11.09. do 1.12., obejmujący 3 moduły. Jeden moduł to cztery tygodnie zajęć Ashtanga II lub odpowiednio cztery tygodnie zajęć porannych Terapii Jogą.

Terminy:

1 moduł : 11.09- 7.10

2 moduł :  9.10- 3.11

3 moduł :  6.11 – 1.12

Istnieje możliwość dołączenia w każdej chwili, a cena ustalona zostanie w zależności od momentu dołączenia do grupy.

Zajęcia  modulowe:

Ashtanga II, wtorki i czwartki, 18.30-20.00  (12 godzin miesięcznie  w module)

lub

Terapia Jogą , wtorki i czwartki, 8.30- 10.00  (12 godzin miesięcznie  w module)

oraz

Spotkanie „Atelier” 2 godziny raz w miesiącu (łącznie 3 razy w okresie od 11.09 do 1.12.)  – wykład z filozofii jogi, medytacja oraz wspólna dyskusja przy herbatce. 

Grupy będą liczyły max 8 osób.

 

 

W ramach Atelier oferuję:

Poprawę komfortu życia, poprzez pracę z ciałem i umysłem (joga, medytacja, techniki oddechowe).
Zniwelowanie bólów kręgosłupa. Rozluźnienie, rozciągnięcie wzmocnienie ciała,  przepracowanie blokad, naukę  puszczania negatywnych  emocji , naukę relaksu.
Regularne zajęcia w stałym gronie uczestników. Tworzenie jogowej społeczności lokalnej połączonej wspólną pasją.
Oferuję : zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, dostosowanie asan do potrzeb oraz możliwości osoby ćwiczącej. Kameralne grupy do max 8 ośób.
Maty oraz wodę i herbatę  bez dodatkowych opłat
Profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie
Piękne otoczenie

Przygotujcie się na, emocje, dobry nastrój, egzotyczne zapachy wokół was, wyjątkowych ludzi, szczyptę niewygodny w podróży ku sobie, dużą dawkę nauki i ćwiczenia pamięci, uwolnienie emocji, odnalezienie siebie.

 

Joga Balans
ul. Sandomierska 17
02-567 Warszawa