KURSY

Sezonowe (najbliższy kurs 10.09.2018) kursy dla początkujących to jedyne sześć tygodni spotkań organizowanych specjalnie dla tych, którzy chcą dołączyć do grup, jednakże mają dłuższą przerwę w praktyce. Kurs przeznaczony jest również dla wszystkich osób, które pragną rozpocząć praktykę w spokojny i bezpieczny sposób.

Zajęcia odbywać się będą we poniedziałki i środy od 18:00 do 19.30. Wieczór to czas, kiedy jesteśmy bardziej zrelaksowani i spokojniejsi, dzięki czemu lepiej wdrażamy się w praktykę jogi.
Kurs dla początkujących może być doskonałym momentem, aby zadbać o zdrowie, wzmocnić i zbalansować ciało i umysł oraz poświęcić sobie uwagę oferując oddech, rozciągnięte ciało i spokój wewnętrzny. 

SZCZEGÓŁY TUTAJ

Solidne i szczegółowe przygotowanie do praktyki Ashtanga jogi, pozwoli czuć się uczestnikom pewnie i swobodnie również na innych zajęciach dostępnych dla uczestników już w trakcie kursu. Na którym stopniowo będziemy uczyć się pozycji stojących z sekwencji pierwszej serii. W bardzo dokładny sposób omówimy powitanie słońca, wszystkie pozycje stojące, oraz sekwencję końcową. Nauczymy się prawidłowo i bezpiecznie wykonywać wszystkie asany ze szczególnym uwzględnieniem pozycji, które niewłaściwie wykonane mogą prowadzić do kontuzji.

Dowiemy się czym jest Vinyasa i jak prawidłowo oddychać podczas praktyki. 

Zajęcia zaczynamy od prostych łagodnych pozycji, by stopniowo zwiększać ich ilość i poziom zaawansowania. Uczestnicy kursu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości będą mogli każdą kwestię przedyskutować z nauczycielem.

Joga Balans
ul. Sandomierska 17
02-567 Warszawa